حتما با واژه هایی همچون : تبادل لینك سه طرفه، تبادل لینك هوشمند ، تبادل لینك اتوماتیك و عبارات این چنینی برخورد كرده اید.

آیا به این فكر كرده اید كه اینها چه معنی دارند ؟ و یا چه كمكی به شما میكنند ؟

 

    برای تبادل لینك با ما میتوانید اینجا كلیك كنید

 

با خواندن این مقاله كه برای شما عزیزان گردآوری و فراهم نموده ایم با معجزات تبادل لینك آشنا خواهید شد . پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

احتمالا برای شما هم چنین سوالاتی پیش آمده است كه :

    تبادل لینك چیست ؟
    تبادل لینك چه فوایدی و یا مظراتی دارد ؟
    تبادل لینك سه یا چهار طرفه چیست ؟
    تبادل لینك سه طرفه چه تفاوتی با تبادل لینك معمولی (دو طرفه) دارد ؟

اگر كمی وقت بگذارید و این مقاله را مطالعه نمایید به جواب تمام سوالات خود میرسید .

 

فواید و مزایای تبادل لینك

 

تبادل لینك یعنی چه؟

link exchange یا تبادل لینك راهی است كه در آن دو سایت لینك های همدیگر را در سایت هایشان قرار می دهند.

فواید تبادل لینك چیست ؟

 - با تبادل لینك علاوه بر اینكه كاربران دو سایت با هم دیگر آشنا می شوند، رنكینگ سایت شما نیز در موتور های جستجوگر وب بالا می رود. همانگونه می دانید جستجوگرها امروزه اصلی ترین درگاه جذب كاربر به حساب می آیند.

 - از طریق تبادل لینك آمار سایت شما افزایش پیدا می‌كند, همچنین موتور جستجوی گوگل به تبادل لینك اهمیت زیادی می‌دهد و اگر با سایت های مرتبط با موضوع خودتون تبادل لینك كنید Page Rank شما و همچنین ورودی شما از موتورهای جستجو بیشتر می‍‌شود

مجله اینترنتی برگزیده ها : یكی از شیوه های موثر افزایش بازدید و افزایش رتبه در موتورهای جستجوگر برای وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده از تبادل لینك با سایر سایت ها می باشد یكی از مهمترین مسایلی كه در هنگام تبادل لینك قابل توجه است پیج رنك سایت لینك دهنده است  در حال حاضر گوگل قادر به تشخیص این موضوع می باشد كه سایتها با تبادل لینك 2 طرفه تلاش به بالا بردن پیچ رنك دارند بر همین اساس ما تبادل لینك 3 طرفه را به شما پیشنهاد می كنیم.

فواید و مزایای تبادل لینك سه طرفه

تبادل لینك سه طرفه چیست؟

تبادل لینك سه طرفه نوعی تبادل لینك صورت گرفته میان سه سایت به جای دو سایت است.

تبادل لینكی كه امروز در بین وبمستران بسیار رایج است  بیشتر از نوع تبادل لینك دو طرفه است.

اگرچه منافع زیادی برای تبادل لینك در سئو در نظر گرفته شده است ولی باید به این نكته توجه داشت كه موتورهای جستجو فكر نخواهند كرد كه این دسته لینكها طبیعی هستند.

در حالیكه دادن لینك به سایتهای دیگر به یكی از ویژگی های جدا نشدنی دنیای اینترنت تبدیل شده است و این فضای مجازی هم در واقع با میلیون ها لینك شكل گرفته است ، ایجاد شبكه های پویا و تبادل لینكهای بیش از اندازه می تواند سبب شود كه سایتها به مزارع لینك تبدیل شوند.

تفاوت تبادل لینك سه طرفه و مزایای آن :

مجله اینترنتی برگزیده ها : در حالت معمولی شما با دیگران تبادل لینكهای متقابل (۲ طرفه) انجام می دهید ، این نوع تبادل لینكها به سادگی توسط موتورهای جستجو تشخیص داده می شوند.بنابراین اگر شما لینكهای خروجی و ورودی زیادی هم داشته باشید هر لینك ارزش واقعی و حداكثری خود را ندارد، بنابراین پیج رنك وبسایت شما خیلی سریع افزایش نمی یابد.

فواید و مزایای تبادل لینك سه طرفه

در یك تبادل لینك سه طرفه سه دامنه مختلف باید درگیر شوند.

 برای مثال سایت A به سایت B لینك میدهد اما سایت B به سایت A لینك نمی دهد.بنابراین سایت B فقط یك لینك یك طرفه از A  دریافت می كند و لینك برگشتی نمی دهد.

همچنین سایت C و سایت A از یك سایت لینك شده اند اما لینك برگشتی ندارند.در عوض سایت C و A به سادگی با دامنه های دیگر تبادل لینك كرده اند.

فواید و مزایای تبادل لینك سه طرفه

در این روش یك لینك به سایت دیگری داده می شود از آن سایت نیز به یك سایت سوم لینك داده می شود و در پایان از سایت سوم لینكی به سایت اول باز می گردد  و یك چرخه ایجاد می شود.

برای ایجاد  لینكهای طبیعی تر در تبادل لینك سه طرفه ، از سه لینك یك طرفه استفاده می شود.

B ، A وC فقط لینكهای یك طرفه دریافت می كنند و آنها مستقیما لینك برگشتی نمی دهند.

اگر استراتژی ایجاد لینك شما بر اساس تبادل لینك سه طرفه باشد تشخیص الگو  لینك شما برای موتور های جستجو سخت تر است زیرا این الگو در بسیاری از وبسایتهای اینترنتی دیده می شود.

برای اینكه این روش كاراتر باشد شما می توانید تبادل لینكهای چهار و یا پنج طرفه را هم امتحان كنید.

این تقریبا تضمین شده است كه شما می توانید بیشترین نتیجه را در افزایش پیج رنكتان بگیرید.به عبارت دیگر تبادل لینك ۳ طرفه سعی دارد تا تبادل لینك متقابل یا ۲ طرفه را وارونه جلوه دهد.

خوب نتیجه ؟ :

مجله اینترنتی برگزیده ها : با تعاریفی كه از اهمیت و مزایای تبادل لینک و به خصوص تبادل لینک سه طرفه شد و با توجه به اهمیت افزایش رنك و رتبه یك سایت در موتورهای جستجو این نتیجه را میشود گرفت كه :

تبادل لینك سه طرفه یك معجزه برای افزایش رتبه سایت شماست كه افزایش آمار بازدید و ترافیك سایت را به همراه خواهد داشت كه نتیجه ی همه اینها ، سایتی میشود كه هم برای كاربران و هم موتورهای جستجو ارزشمند است و میتوان از آن برای كسب درآمد و خیلی موارد دیگر به نفع خود استفاده كرد.

- آیا هم اینك قصد تبادل لینك سه طرفه با مارا ندارید ؟

فواید تبادل لینک با ما :

1- نیاز به ثبت نام و یا انجام مراحل خاصی ندارید.

2-شما با یك سایت معتبر تبادل لینك میكنید كه قطعا به نفع شما خواهد بود.

3- در صورتی كه لینك مارا ثبت كرده باشید بلافاصله لینك شما در سایت قرار میگیرد

4-با این شیوه تبادل لینك به افزایش رنك سایت خود كمك میكنید.

5-تمام مراحل تبادل لینك در كمتر از 1 دقیقه انجام میشود.

فواید و مزایای تبادل لینك،فواید،مزایای تبادل لینك